BUSTER logo

Kontakt

BUSTER Filmfestival
Tagensvej 85F
2200 København N

info@buster.dk
Tlf: +45 3312 7505

FESTIVALCHEF
Füsun Eriksen
fusun@buster.dk
Tlf: +45 3345 4745
Mobil: +45 2617 7776

PROGRAMCHEF
Nikolai Schulz
nikolai@buster.dk
Tlf: +45 3345 4734
Mobil: +45 2978 7310

FESTIVALPRODUCER
& projektleder for BUSTERs Medieakademi

Diana Bjørn Milenkovic
diana@buster.dk
Tlf: +45 3345 4737

EVENT- OG MARKETINGKOORDINATOR
Sarah Theibel Mortensen
sarah@buster.dk
Tlf.: +45 3312 7505

MARKETINGKOORDINATOR
Josefine Lindholdt
josefine@buster.dk
Tlf.: +45 3999 2065
Mobil: +45 2770 0466

EVENTASSISTENT
Christian Jacobsen
christian@buster.dk
Mobil: +45 3139 1773

GÆSTE/FRIVILLIGKOORDINATOR
Trine Marxen
guest@buster.dk
Tlf.:+45 7256 9122
Mobil: +45 3122 7478

PR- OG PRESSEKOORDINATOR
Sofie Vestergaard
press@buster.dk
Tlf.: +45 3399 2065
Mobil: +45 6060 0597

TEKNIK- OG PRINTKOORDINATOR
Lasse Buch
print@buster.dk
Mobil: +45 3151 7626

PR- OG PRESSEASSISTENT
Ditte Ernskov Christensen
ditte@buster.dk
Tlf.: +45 3399 2065
Mobil: +45 5356 3319

PRODUKTIONSANSVARLIG
Andreas Steinmann
as@buster.dk

PR- OG PRESSEASSISTENT
Frederik Cederskjold
frederik@buster.dk
Tlf.: +45 3399 2065
Mobil: +45 6146 7590


September
1 2 3 4 05 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5